O nás

Jsme rodinná účetní firma. Práci děláme s láskou a pečlivostí.
Naší prioritou je spokojený klient, který se vrací, a který naši firmu doporučuje.
Současně věříme v naše zaměstnance, kteří firmu tvoří a jsou její nedílnou součástí.

JEDNATEL, ÚČETNÍ SPECIALISTA

Ing. Gabriela Dvořáková

dvorakova@kontero.cz

Jsme účetní kancelář poskytující komplexní servis v oblasti účetní, daňové a mzdové problematiky. Služby poskytujeme jak pro malé, střední tak i velké firmy, podnikatele a ostatní fyzické osoby.

Naší prioritou je individuální a osobní přístup ke každému klientovi. Snažíme se hledat takové možnosti vzájemné spolupráce, které jsou naším klientům potěšením. Plníme vaše zákonné povinnosti, a naopak využíváme zákonné možnosti.

Dbáme na včasné dodání a kvalitní zpracování všeho co děláme. K naší práci využíváme moderní technologie, které nám umožňují být efektivní a tak šetřit klientovi finanční prostředky.

Cílem je ušetřit váš čas, který můžete investovat do svého podnikání. Výhodou je, že služby poskytujeme i na dálku, takže nezáleží na tom, odkud jste. Vztah mezi klientem a naší společností je smluvně ošetřený. Máme pojištění odpovědnosti z výkonu povolání.

Naše účetní firma si zakládá na rčení: „Náš zákazník, náš pán“. Proto jsme si jisti, že i právě Vy s námi budete spokojeni.

Proč právě my

  • zaměřujeme se na kvalitu, nikoliv kvantitu
  • hledáme vždy nejoptimálnější řešení
  • pravidelně se školíme
  • zakládáme si na skvělém vztahu s klientem, ale i mezi sebou v účetní kanceláři
  • s klientem jednáme s úctou a respektem
  • žádná nemilá překvapení na fakturách za naše účetní služby – na všem se domluvíme předem
  • pokud se usmíváme, tak se jedná o upřímný úsměv 🙂
  • držíme se našeho „Kontero standardu“, který považujeme za svatý

Kontero standard

V oblasti účetní a daňové problematice se stále vzděláváme a sledujeme novinky. Pro návštěvníky naší webové stránky pravidelně píšeme blog, který obsahuje novinky a praktické informace ze světa účetnictví. Našim klientům tak můžeme poskytovat kvalitní servis, na který se mohou spolehnout. Dbáme na přesnost, včasnost, odbornost a spolehlivost. Za svou práci ručíme. Snažíme se být tím nejlepším partnerem pro vaše podnikání.

Diskrétnost

Ceny

Vstřícnost

Flexibilita

Spolupráce

Úspora času

Recenze, které jsme obdrželi

Účetní software

Naše účetní kancelář využívá osvědčený specializovaný účetní software od předních společností. Pro vaši jistotu data navíc pravidelně zálohujeme. Díky tomu jsme schopni naše služby poskytovat nejen v souladu s aktuálním účetním řádem, ale také s vysokou efektivitou a bezpečností.

POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Money S3 Solitea Logo

Účtujeme v účetním programu Money S3 a jsme držitelé certifikátu firmy Solitea, a.s. o jeho úspěšném absolvování. Účetní program Money S3 je software pro živnostníky, malé a střední firmy. Pravidelně se účastníme nabízených školení a seminářů.

iDoklad je cloudová služba pro živnostníky a malé firmy. Podnikatelé si zde vystavují faktury a mají přehled o svých klientech, výnosech a nákladech. iDoklad je možné propojit s Money S3, Pohodou nebo Variem. Jsme zapsaní do katalogu iDokladu pozitivních účetních. Zaškolení a s certifikací.

Přejít nahoru