Služby

Na této stránce naleznete přehled poskytovaných služeb účetní firmou Kontero. Tyto služby se týkají zejména vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky. Poskytujeme ovšem mnohem více služeb vydefinovaných na zakázku s klientem.

Vedení účetnictví

Naše účetní kancelář zajišťuje profesionální vedení účetnictví a účetní poradenství.

Postaráme se o kompletní vedení a zpracování účetní agendy pro fyzické a právnické osoby. Poskytujeme pravidelné kontrolní reporty a analýzy. Podle potřeb zpracujeme průběžné výsledky hospodaření, rozbor nákladů a výnosů a navrhneme řešení daňové optimalizace.

V zákonných termínech podáme daňová přiznání k DPH, silniční dani, daň z přijmu fyzických, daň z příjmu právnických osob. Pohlídáme za vás všechny termíny ke splnění daňových povinností.

Nevíte si rady s výkazy pro statistický úřad? Poradíme nebo je vyplníme za vás. Zpracujeme roční závěrku včetně výkazů zisků a ztrát, rozvahy. Včasné zveřejnění účetní závěrky je pro nás samozřejmostí.

Pro více informací klikněte zde

Daňová evidence

Zpracujeme vám veškerá daňová přiznání včetně zákonem stanovených povinných příloh. Hlídáme termíny placení daní a zasíláme příkazy k úhradě.
Pro fyzické osoby podávající daňové přiznání z příjmu vyhotovíme přehledy pro zdravotní pojišťovnu a pro správu sociálního zabezpečení.Jsme tým profesionálů a pomůžeme vám s nejvhodnější možností zdanění příjmů.

Pro více informací klikněte zde

Mzdy a personalistika

Postaráme se o vaše mzdové účetnictví a poskytneme poradenství v oblasti personalistiky. Vedení mezd patří ve firmě k jedné z mnoha zásadních operací, bez které by nemohla plnohodnotně fungovat. Obraťte se na náš tým zkušených účetní, které sledují nejaktuálnější právní a mzdové aktuality.

Získejte spolehlivého partnera pro měsíční výpočet mezd, evidence zaměstnanců, vedení mzdových listů a výplatních lístků, přihlášky a odhlášky zaměstnanců. Navrhneme a optimalizujeme zaměstnanecké benefity, které sníží vaše mzdové náklady.

Plánujete zaměstnat cizince? Zavolejte nám, rádi vám s danou problematikou pomůžeme.
Komunikujeme za vás s úřady.

Pro více informací klikněte zde

Přejít nahoru